IT partner pro váš úspěch

Z mnoha možných technologií vybereme z hlediska ICT to nejefektivnější řešení pro váš byznys a jeho růst. Zařídíme, aby vám veškerá technika fungovala a držela vaši firmu v chodu, ať už se děje cokoli.

Aby špičkové technologie sloužily firmě

Používáme pouze spolehlivý hardware i software, který máme sami vyzkoušený a zaměstnáváme profesionální techniky, kteří se v IT vyznají.

 

Na nás se můžete spolehnout

Baví nás pomáhat firmám, aby byl jejich provoz hladký a bez výpadků. Odhalíme chyby a hrozící výpadky dříve, než k nim dojde.

Vysoká dostupnost

Když vypadne jedno zařízení, jeho funkci okamžitě převezme druhé. Při havárii se vše obnoví ze zálohy.

Bezpečnost

Vaše systémy a data jsou vždy v bezpečí. Před hackery, živelnou pohromou nebo selháním techniky.

Transparentnost

V IT spíš říkáme viditelnost. Znamená to, že přesně víte, co se ve vašich systémech děje. Kam tečou data nebo kdo se kde pohybuje.

Počet požadavků

Každý den zpracují naši specialisté více než 100 požadavků od našich zákazníků s průměrným hodnocením kvality vyšší než 95 %.

Aktivních zákazníků

V posledním sledovaném období máme evidováno téměř 1 000 aktivních zákazníků kteří využili naše služby nebo zakoupili produkty.

Kdo nám věří

Podívejte se na firmy, kterým jsme pomohli posunout se na novou úroveň.

BONATRANS

„Jednou z hlavních priorit pro naši společnost je zachovat si konkurenceschopnost na evropském i světovém trhu a dále získávat nové zákazníky. Toho můžeme dosáhnout pouze zkvalitňováním...“

Siemens

„Firma Siemens s. r. o. Elektromotory o. z. Frenštát spolupracuje s firmou CDC data již několik let. Jeden z posledních projektů, který pro nás firma CDC realizovala, byla celková rekonstrukce...“

Heineken ČR a SR

„Lidé z CDC jsou kvalitativně velmi dobří a současně velmi flexibilní. Promptně dovedou zareagovat na náš problém. Současně nikdy netlačili na pilu, do ničeho nás nenutili. Snaží se...“

S čím vám můžeme pomoci?

Dejte nám vědět, co máte na srdci. Obratem vám odpovíme a společně vyřešíme váš problém.