Kariéra

Možná hledáme právě vás! Staňte se našim kolegou, pracujte v inovativním prostředí a obklopujte se těmi největšími experty v IT. Níže si přečtěte výpis nabízených pozic a také naše pracovní benefity, které nabízíme.

Obchodní konzultant/ka ERP

Máte už nějakou zkušenost v IT oboru a ERP vám není cizí? Máte chuť využít své dovednosti v práci v jedné z předních TOP 100 ICT firem v ČR? Umíte nejen prodávat, ale i navazovat dlouhodobé vztahy? Tak hledáme právě vás.

Více o pozici

Konzultant/ka pro oblast výroby

Zajímá vás práce v moderním vývojovém prostředí? Vidíte cestu tam, kde ostatní vidí zeď a zároveň se nebojíte nových přístupů? Neváhejte nás kontaktovat, protože hledáme přesně někoho, jako jste vy!

Více o pozici

Konzultant/ka modulu finance

Baví vás oblast účetnictví a financí? Rádi pracujete s moderními programy, technologiemi a zároveň s lidmi? Pokud ano, jste pro nás právě Vy ten správný kandidát pro nabízenou pozici.

Více o pozici

Konzultant / Analytik DMS / ECM systémy

Orientujete se dobře v oboru informačních technologií a zároveň máte konzultační a analytické schopnosti? Tak to hledáme právě Vás!

Více o pozici

Technik elektro slaboproud / silnoproud

Máte technické myšlení a manuální práce vám není cizí? Nabízíme Vám místo elektrotechnika v naší firmě, kde přinášíme a realizujeme každým dnem inovativní IT řešení.

Více o pozici

Konzultant/Vývojář DMS/ECM

Orientujete se dobře v oboru informačních technologií a zároveň máte konzultační a analytické schopnosti? Tak to hledáme právě Vás!

Více o pozici

Vývojář/ka ERP

Rádi vymýšlíte nové postupy a nebojíte se nových přístupů? Vidíte cestu tam, kde ostatní vidí zeď? Tak to možná hledáme právě Vás!

Více o pozici

Benefity

Nyní můžete i vy patřit do našeho týmu, který je plný především expertů na IT ale také kamarádských kolegů, kteří dokážou správně nastavit ICT ve velkých firmách. Na trhu působíme přes 25 let a díky nabytým zkušenostem, vám určitě máme co předat a vy se rozhodně nebudete nudit!

V CDC Data máme také širokou škálu firemních benefitů. Mezi ně patří např.:

Nárok na 5 týdnů dovolené

Zvýhodněný telefonní tarif pro rodinné příslušníky

Firemní akce

Služební notebook a telefon

Firemní kurzy angličtiny

Finanční příspěvek na soukromé pojištění

Občasný home-office

Odborné certifikace v oblasti, které se budete věnovat

Příspěvek na dětské letní tábory pro děti zaměstnanců

Nárok na příspěvek na stravné

Bonusy pro zaměstnance k životním jubileím

Nealkoholické nápoje a ovoce na pracovišti zdarma

S čím vám můžeme pomoci?

Dejte nám vědět, co máte na srdci. Obratem vám odpovíme a společně vyřešíme váš problém.