Animace
Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace

IT infrastruktura

Zajistíme plynulý provoz vaší firmy

IT infrastruktura

Co znamená plynulý provoz?

Upozorníme na reálné hrozby v různých oblastech. Zajistíme migraci dat nebo částí infrastruktury.

Vysoká dostupnost

Zajistíme, že i v případě výpadku jednoho zařízení, jeho funkce budou okamžitě převzaty druhým. Abychom se vyrovnali i s většími haváriemi, máme zavedenou robustní záložní strategii pro obnovu všech systémů.

Bezpečnost

Vaše systémy a data jsou vždy v bezpečí. Pracujeme neustále na ochraně proti hrozbám jako jsou hackeři, živelné pohromy a technické poruchy. Jsme vybaveni moderními bezpečnostními opatřeními, aby vaše informace zůstaly důvěrné a nepřístupné pro neoprávněné osoby.

Viditelnost a informovanost

Snažíme se poskytovat úplnou viditelnost, abyste měli stále přehled o dění ve vašich systémech. Můžete se spolehnout, že budete vždy informováni o toku dat, pohybu uživatelů a aktuálním stavu vašich IT prostředků. Cílem je zajistit, abyste byli neustále v obraze a měli jasný přehled.

Proaktivní monitoring

Nepřetržitý provoz

Data v bezpečí

Tým certifikovaných specialistů

Rychlá reakční doba

Monitoring a disaster recovery

Vysoce spolehlivé služby monitoringu a disaster recovery jsou klíčové pro zajištění plynulého a bezproblémového provozu vaší firmy. Naše špičkové řešení a zkušený tým odborníků vám poskytnou klid a jistotu v případě nečekaných událostí, ať už jde o prevenci potenciálních problémů nebo rychlou obnovu v případě výpadku.

Monitoring

Odhalíme chyby a hrozící výpadky dříve, než k nim dojde. Některé se řeší automaticky, jiným včasným zásahem zabráníme.

Disaster recovery

Jestliže dojde k nějaké nečekané události, zpracujeme pro vás plány na rychlou obnovu každé z vaší části IT, tak aby doba výpadku byla co nejkratší a nedostupnost IT neohrozila vaše podnikání.

Manuál - nový servisní systém Od 1. května přecházíme na nový servisní systém - pokyny a manuál jak tento systém ovládat naleznete zde.

ZJISTIT VÍCE