Animace
Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace Animace

Plánování podnikových zdrojů (ERP systém IFS Cloud)

Systém pro ty, kteří chtějí víc

Plánování podnikových zdrojů (ERP systém IFS Cloud)

Proč právě IFS Cloud?

Jedna celistvá platforma zaměřená na vaše odvětví a s nejnovější technologií, která pomůže řídit vaše podnikání tím nejlepším způsobem. Snížíte náklady, rizika a zjednodušíte své firemní procesy.

Plánujte, spravujte a optimalizujte dostupnost aktiv, služeb a pracovníků pomocí IFS Cloud, spojíte průmyslovou hloubku a funkční sílu s inteligentními a autonomními schopnostmi v jediném produktu.

Komplexní systém

Jednotné řešení, které poskytuje široké možnosti konfigurace a integrace pro nejrůznější průmyslová odvětví.

Automatizace procesů

Šetří čas i peníze, práce je efektivnější, rychlejší a  vy můžete věnovat svůj čas rozvoji svého podnikání.

Intuitivní a responzivní

Uživatelsky přívětivé a intuitivní prostředí, které koncoví uživatelé určitě ocení. Responzivní vzhled umožní zobrazení na různých zařízeních.

Řízení projektu

Komplexní nástroje a funkcionality pro efektivní správu a řízení projektů, včetně plánování, sledování pokroku, alokace zdrojů a správy nákladů.

Individuální nastavení

Modulární technologie umožňuje sestavení vlastního řešení podle individuálních potřeb čímž zajišťuje maximální flexibilitu pro růst vašeho podnikání.

Lobby Dashboard

Odvětvově zaměřené lobby obrazovky, které umožňují přehled nad chodem celé společnosti i nad dílčími procesy a to kdykoliv a odkudkoliv.

IFS Cloud

Platforma IFS Cloud je výkonná, flexibilní a otevřená. Klade na první místo uživatelskou zkušenost, poskytuje 100% otevřená rozhraní API, je vytvořean pro vysoký výkon a má v sobě zabudované inovace, jako je umělá inteligence, strojové učení, atd.

IFS Cloud IFS Cloud videa 2023

Zkušenost s IFS od roku 2001

Status Gold Channel Partner

Support pro více než 20 zákazníků

Více než 30 odborníků na portfolio IFS

Solutions

Uplatní se zejména v těchto průmyslových odvětvích: Výrobní průmysl, Stavebnictví a inženýrství, Energetické služby a zdroje, Letectví a obrana, Služby, Telekomunikace, Potravinářství a Projektová výroba.

IFS Cloud se snadno používá, rozšiřuje a škáluje, takže se můžete soustředit na to, co je důležité a to v jakémkoliv oboru. Získejte funkční řešení, která spolu prostě fungují, bezchybné uživatelské prostředí a inovace zabudované od prvního dne. Umožněte svému týmu využívat řešení vytvořené na míru pro vaše odvětví.

IFS Cloud

Blog

Jak vybrat správný ERP systém – 10 důležitých faktorů

Jak vybrat správný ERP systém – 10 důležitých faktorů

24. 1. 2022

Stojíte před velkým krokem pro celý podnik, který je zcela zásadní. Čeká vás náhrada zastaralého hlavního informačního systému novým produktem, a pokud možno tím nejlepším a nejvhodnějším…

Číst více
ERP systém pro stavebnictví – IFS Cloud mění pravidla hry!

ERP systém pro stavebnictví – IFS Cloud mění pravidla hry!

13. 3. 2023

Systémy ERP používané ve stavebnictví se již delší dobu snaží vyhovět potřebám stavebního a strojírenského průmyslu. Řešení ERP má být celopodnikovým integrovaným podnikovým systémem, který pokrývá…

Číst více
Jak na úspěšnou implementaci ERP systému

Jak na úspěšnou implementaci ERP systému

11. 4. 2023

Podniky neustále inovují a zavádějí nové technologie, proto se stává úspěšná implementace nejen ERP systémů ve firmách rozhodujícím faktorem pro dosažení požadovaných výsledků. Špatně provedená implementace…

Číst více
Co může cloudové ERP přinést vaší společnosti ?

Co může cloudové ERP přinést vaší společnosti ?

10. 10. 2022

Cloudové technologie (a služby na nich postavené) jsou dnes tak běžné a rozšířené, že si jejich uživatelé často ani neuvědomují, že jejich profil na sociální síti, e-mail…

Číst více

Manuál - nový servisní systém Od 1. května přecházíme na nový servisní systém - pokyny a manuál jak tento systém ovládat naleznete zde.

ZJISTIT VÍCE