Aktualita
9. 7. 2024
< 1 min.
Michaela Králová

CDC Data v TOP 100 ICT 2024

CDC Data v TOP 100 ICT 2024

Publikace TOP 100 ICT má své letošní, již 28. vydání, jehož součástí je tradiční žebříček společností pohybujících se na českém IT trhu. Jsme velice potěšeni, že jsme se oproti minulému roku posunuli o pět příček výše a umístili jsme se tak na krásném 42. místě, čímž jsme obhájili své místo v první padesátce. Pokud bychom z porovnání vyřadili společnosti s odlišným zaměřením a porovnávali se pouze s přímými konkurenty, troufneme si na zařazení do TOP 15. Umístění si vážíme a vnímáme ho jako potvrzení naší stability a důvěryhodnosti v oblasti IT, kde úspěšně působíme již 27 let. Zároveň ho ale bereme s respektem a závazkem do dalších let, kdy chceme být i nadále spolehlivým partnerem a přinášet zákazníkům kvalitní služby a produkty.

TOP 100 ICT společností je každoroční prestižní publikace od CIO Business World, která mapuje trh informačních a komunikačních technologií v České republice. Kromě žebříčku hodnocených společností obsahuje i množství unikátních informací a aktualit z trhu ICT. Tento monitoring českého ICT sektoru je užitečný zejména pro všechny zákazníky, kteří můžou podle výsledků jednotlivých společností vybrat toho správného IT partnera pro svůj business.

Manuál - nový servisní systém Od 1. května přecházíme na nový servisní systém - pokyny a manuál jak tento systém ovládat naleznete zde.

ZJISTIT VÍCE