30. 10. 2023
2 min.
Michaela Králová

Výhody tiskových služeb pro firmy

Výhody tiskových služeb pro firmy Levný tisk bez starostí

Ve světě moderního byznysu se firmy neustále snaží hledat způsoby, jak zlepšit svou efektivitu a snížit náklady. Světem sice vládne digitalizace, ale bez klasického tisku se zatím úplně obejít nedá, zvláště v některých oborech. Proto jednou z oblastí, kde se mnoho firem rozhoduje pro změnu, je právě tisk. Mnoho společností stále provozuje tisková zařízení klasickým způsobem, tedy standardní nákup do vlastnictví a následné provozování a péče vlastními silami, nebo na objednávku u externích dodavatelů. Nicméně stále více firem začíná uvažovat o přechodu na tiskové služby poskytované externími firmami. Proč je pro ně tato změna výhodná? Zde je několik důvodů:

Proč je výhodné přejít na externí tiskové služby?

1. Snížení nákladů

Jedním z hlavních důvodů, proč firmy přechází na externí tiskové služby, je snížení nákladů. Provozování tiskových zařízení vyžaduje investice do drahé tiskové technologie, provozních nákladů a platů zaměstnanců. Když se firma rozhodne pro outsourcing tiskových služeb, nemusí investovat do drahé technologie a může platit pouze za tiskové služby, které skutečně využije. To výrazně snižuje provozní náklady a pomáhá firmě udržet nízké náklady na tisk.

2. Zlepšení kvality tisku

Firmy specializující se na tiskové služby mají přístup k nejnovějším tiskovým technologiím a know-how. To znamená, že mohou poskytnout vysokou kvalitu tisku a své profesionální služby. Firmy tak mohou díky tomu získat tiskové materiály, které budou reprezentovat jejich značku a podnikání nejlepším možným způsobem.

3. Flexibilita a rychlost

Externí tiskové služby mohou rychle reagovat na potřeby firem. Když firma potřebuje tisknout materiály většího množství nebo mít zájem o krátkodobý projekt, společnost poskytující služby může nabídnout flexibilitu, kterou zákazník často nemá. To umožňuje firmám rychle reagovat na tržní změny a události.

4. Údržba bez starostí

Správa tiskových zařízení vlastními silami může být náročná na údržbu. Externí tisková firma si bere tuto zátěž na svá bedra, což umožňuje zaměstnancům firmy věnovat se důležitějším úkolům. Firmy nemusí řešit zásoby tiskového materiálu, servis tiskových strojů a další administrativní aspekty tiskového procesu.

5. Ochrana životního prostředí

Externí firmy, které poskytují tiskové služby, dbají na ekologii. Tyto firmy používají šetrnější tiskové technologie a provádí recyklaci tiskových materiálů. Přechod na tiskové služby může tedy pomoci firmám snížit jejich ekologický otisk.

Tiskové služby v podání CDC Data

Přechod ke kompletním tiskovým službám poskytovaným externími firmami může přinést společnostem celou řadu výhod a pro mnoho firem může být tato změna strategickým krokem směrem k efektivitě a konkurenceschopnosti na trhu.

My se v CDC Data věnujeme poskytování tiskových řešení spoustu let a kromě moderních a prověřených strojů máme i tým profesionálních servisních techniků. Naše tiskárny dokáží předem upozornit na docházející toner a také vyšlou samy zprávu na náš dispečink v případě poruchy, nebo nutnosti servisního zásahu. Vše je opraveno v nejkratší možné době a vy se nemusíte obávat, že nastane kritická situace, která by ohrozila vaše podnikání.

Více informací naleznete na naši stránce Tisková řešení.

Mohlo by vás zajímat

VÝVOJ STANDARDIZOVANÝCH APLIKAČNÍCH SOFTWAROVÝCH KOMPONENT

VÝVOJ STANDARDIZOVANÝCH APLIKAČNÍCH SOFTWAROVÝCH KOMPONENT

31. 12. 2018

VÝVOJ STANDARDIZOVANÝCH APLIKAČNÍCH SOFTWAROVÝCH KOMPONENT PRO VIZUALIZACI ZMĚN STAVŮ PODNIKOVÝCH ZDROJŮ A KAPACIT je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vyvinout sadu čtyř standardních softwarových komponent,…

Číst více
Zaměstnanci jako první štít před kybernetickými hrozbami Kybernetická bezpečnost

Zaměstnanci jako první štít před kybernetickými hrozbami

2. 4. 2024

Kybernetické útoky se staly běžnou realitou v moderním digitálním světě a firmy se stávají častými terči útoků. Společnosti investují do technologických řešení pro ochranu svých sítí a dat,…

Číst více
Tým CDC Data se představuje/8. díl – Romana Kotyk

Tým CDC Data se představuje/8. díl – Romana Kotyk

28. 3. 2022

Dnes vám představujeme naši kolegyni, konzultantku systému IFS, paní Romanu Kotyk. V rozhovoru se dozvíte, na co specializuje, co konkrétně její práce obnáší, co ji na…

Číst více
Kdo nám věří/1.část TOSHULIN a.s. Upgrade ERP systému IFS

Kdo nám věří/1.část TOSHULIN a.s.

15. 11. 2021

Zahajujeme seriál našich referencí o zákaznících, kteří nám důvěřují. Jako první představíme společnost TOSHULIN a.s., která je naším zákazníkem už téměř 20 let a díky ERP systému…

Číst více

Manuál - nový servisní systém Od 1. května přecházíme na nový servisní systém - pokyny a manuál jak tento systém ovládat naleznete zde.

ZJISTIT VÍCE