30. 11. 2021
2 min.
Jiří Prokeš

Jaké výhody vám poskytne programování pomocí low-code nástroje Intrexx?

Jaké výhody vám poskytne programování pomocí low-code nástroje Intrexx?

Low-code programování roste ohromujícím tempem, agentura Forrester dokonce předpovídá tempo růstu až 40 % v průběhu roku 2022. To jsou natolik velká čísla, že tyto platformy již nelze dále opomíjet. I proto CDC Data zařadilo v roce 2021 do svého portfolia nástroj Intrexx.

Jak jste již možná na trhu postřehli, mnoho organizací využívá značné výhody plynoucí z práce s platformami s low-code; fungují efektivněji a jsou agilnější, což je základní cesta k získání konkurenčních výhod v moderním, dynamickém obchodním světě. To vše můžete mít i vy za pomocí nástroje Intrexx. Jaké jsou hlavní výhody a proč byste se měli vydat tímto směrem i vy? V čem je programování pomocí low-code výhodné?

Výhody tohoto přístupu jsou široké a velmi rozmanité. Níže jsou uvedeny jen některé z klíčových oblastí, kde využití programovacích prostředí umožňujících low-code přineslo organizacím pozitivní výsledky:

Rychlost uvedení na trh

Programování pomocí low-code umožňuje rychlý vývoj a vydání první iterace aplikace, protože kód není nutné vyvíjet od začátku. Rozvoj podnikání s low-code platformami umožnil společnostem rychle reagovat na kritické obchodní situace, které byly vytvořeny a nasazeny v rekordním čase. Doba uvedení na trh a další iterace nad rámec toho mohou být nasazeny v řádu dnů, nikoli měsíců.

Náklady

Vzhledem k tomu, že výstupy pomocí low-code jsou rychle uváděny na trh, je také vysoce nákladově efektivní a vyžaduje méně vývojových prostředků za kratší dobu.

Efektivita

Low-code umožňuje vývojovým a IT týmům pracovat štíhle, pokud jde o velikost týmu a efektivně využívat vývojové zdroje, s menším počtem zaměstnanců potřebných k práci na každé aplikaci.

Vytvářejte aplikace a sestavujte je lépe

Vývoj za pomocí low-code otevírá organizacím příležitost vytvářet a nasazovat vlastní aplikace tam, kde to dříve nebylo možné. Navíc je možné rychle zapojit zúčastněné strany a budoucí uživatele aplikace. Je snadné vytvářet prototypy a ukázky výstupů, ukazovat je uživatelům a implementovat zpětnou vazbu v co nejranějších fázích.

Automatizujte procesy

Vývojové platformy s low-code rychle propojují systémy a prakticky jakýkoli zdroj dat. To nabízí mnoho efektivity ve vývojovém procesu, včetně automatizace, která pomáhá minimalizovat dopad lidských chyb a zlepšuje řízení, rizika a dodržování předpisů.

Portály

Správa aplikací a vývojový proces je mnohem snazší díky použití portálů, které umožňují vývojářům připojit a integrovat prakticky jakoukoli aplikaci nebo zdroj dat do jednoho portálu.

Posílení zaměstnanců

Platformy pro vývoj s low-code milují i ​​zaměstnanci, protože umožňují zaměstnancům soustředit se na kreativitu a poskytování nových aplikací.

Podporujte inovace

Protože je efektivnější a rychlejší nasazovat aplikace vytvořené vývojem s low-code, mohou organizace lépe podporovat kulturu inovací a implementovat nápady svých zaměstnanců.

Konzistentní metodika

Konzistence práce s vývojem low-code znamená, že výsledky lze snadněji replikovat napříč více vývojovými projekty.

Responzivní aplikace

Platformy s low-code vytvářejí aplikace, které jsou vysoce optimalizované, a proto reagují v jednotném designu prakticky na jakémkoli zařízení.

Připojení k externím uživatelům a dodavatelům

Protože low-code využívá špičkové standardy v kódování a praxi, je mnohem snazší propojit tyto aplikace s ostatními aplikacemi, které využívají dodavatelé a externí uživatelé.

Další informace o možnosti využití low-code řešení Intrexx můžete zjistit na našem novém webu intranetchytre.cz nebo Intrexx-CDC.

Mohlo by vás zajímat

ZPA Smart Energy si vybrala pro upgrade IFS společnost CDC Data

ZPA Smart Energy si vybrala pro upgrade IFS společnost CDC Data

7. 8. 2023

Brno, 7. srpna 2023 – Společnost ZPA Smart Energy a.s., největší český výrobce elektroměrů a přijímačů HDO, investuje do modernizace svého ERP systému IFS, který pro řízení…

Číst více
Jak umělá inteligence radikálně mění správu informací

Jak umělá inteligence radikálně mění správu informací

15. 8. 2022

Během posledního desetiletí byla prakticky všechna průmyslová odvětví vylepšena růstem umělé inteligence. Ačkoliv se to nezdá a málokdo by to řekl, tak jedna z oblastí, která byla…

Číst více
Nezbytné technologie pro úspěšnou automatizaci ve výrobě

Nezbytné technologie pro úspěšnou automatizaci ve výrobě

6. 6. 2022

Data nám ukazují, že nejlepšími výrobci ve své třídě jsou ti, kteří migrovali z manuálních procesů na elektronickou automatizaci kvality procesů. Ale aby to všechno fungovalo…

Číst více
Dokončené projekty střediska IFS Applications

Dokončené projekty střediska IFS Applications

10. 3. 2021

V letošním roce došlo k úspěšnému dokončení upgrade systému IFS Applications na verzi 10 z verze 7.5 ve společnostech VIADRUS a.s. a MS UTILITIES & SERVICES a.s. Společnost VIADRUS a.s. patří k předním českým výrobcům…

Číst více