CDC Data

Historie společnosti CDC Data s.r.o. sahá až do roku 1997. V roce 1998 byla vytvořena divize Print Solutions, která se zaměřuje především na dodávky tiskových služeb v oblasti tiskové a kopírovací techniky. K dnešnímu dni poskytujeme služby stovkám zákazníků na našem trhu.

Hlavním cílem je již od založení divize:

  • špičkové poradenství
  • řešení postavené na moderních technologiích
  • profesionální servisní péče

Snažíme se najít optimální řešení, které vám umožní snížit náklady na tisk a kopírování. Nejsme orientovaní na jednoho výrobce či dodavatele hardwaru, snažíme se o individuální přístup ke každému z vás. Chceme být partnerem, na kterého se můžete spolehnout ve všech směrech.

Co vám nabídneme?

Komplexní tiskové řešení i-PRINT

i-PRINT je systém vzájemně navazujících služeb, které Vám pomohou optimalizovat provoz tiskového prostředí. Je založen na komplexní péči o tiskové potřeby zákazníka a jeho součástí jsou nástroje řízení, správy a kontroly. Jeho hlavními pilíři jsou 4 komponenty.

Zjistěte více o komplexním tiskovém řešení i-PRINT.

Správa a zabezpečení tisku

Integrované tiskové řešení umožňuje přesné účtování, kontrolu přístupu jednotlivých uživatelů a směrování tiskových operací na jakékoliv zařízení v síti tiskáren a kopírek.

Zjistěte více o SafeQ

Pohodlné skenování

ScanFlow je nástrojem, který kromě běžného skenování umí i převádět papírové dokumenty do editovatelných či prohledávatelných formátů.

Zjistěte více o ScanFlow

Inteligentní ukládání dokumentů

Datapoint je inteligentní systém pro jednoduché skenování, spolehlivé ukládání a efektivní vyhledávání dokumentů.

Zjistěte více o dataPointu

Tisková zařízení

Díky partnerství s předními výrobci tiskových zařízení Konica Minolta a Kyocera dokážeme vždy zvolit optimální produkty přesně pro potřeby vašeho podnikání.

Prohlédněte si nabídku produktů: Multifunkce KONICA MINOLTA, Laserové tiskárny KONICA MINOLTA, Multifunkce KYOCERA, Laserové tiskárny KYOCERA, Jehličkové tiskárny PSi Printer Systems international, Tiskárny řádkové - jehličkové PRINTRONIX.

Napište nám

Odeslat zprávu