13. 2. 2023
3 min.
Michaela Králová

Výhody ERP systému IFS Cloud

Výhody ERP systému IFS Cloud

IFS Cloud je ucelené ERP řešení zejména pro výrobní a zpracovatelský průmysl, energetiku a stavebnictví. Jedná se o opakovaně uznávaný přední cloudový ERP systém v několika analytických porovnáních (např. Gartner, IDC MarketScape a další) a je uznávaným systémem i na základě zákaznických recenzí. 

Proč si vybrat právě IFS Cloud? V následujících řádcích se vám pokusíme shrnout jeho největší přednosti.

Komplexní řešení, kde máte vše potřebné v jednom balení

IFS Cloud je komplexní firemní řešení, které poskytuje širokou škálu funkcí a modulů pro různé oblasti podnikání, jako jsou například finance, výroba, distribuce, projektový management a správa aktiv. To umožňuje podnikům centralizovaně spravovat všechny tyto oblasti a poskytuje jim jednotné rozhraní a nástroje pro správu a analýzu dat. IFS Cloud také podporuje mobilní aplikace a funkce, což umožňuje zaměstnancům přístup k důležitým informacím a funkcím kdykoliv a kdekoli. Celkově je to komplexní řešení, které pomáhá podnikům optimalizovat procesy a dosáhnout lepších výsledků v celém podnikání.

Moduly IFS Cloud

Přehledné obrazovky (tzv. lobby) jako rozcestník či manažerský výstup

Z hlediska plynulosti práce jednotlivého člověka v organizaci je důležité, aby měl snadný a nekomplikovaný přístup k vlastnímu pohledu, kde se shromažďují všechny relevantní informace pro jeho vlastní práci. V IFS to znamená, že z hlavní stránky organizace, můžete snadno přejít do vlastních zobrazení lobby, odkud lze provádět základní funkce své práce. Funguje tedy jako tzv. rozcestník, který uživatele nasměruje přesně tam, kam potřebuje bez složitého hledání mezi jednotlivými úlohami. 

Lobby je zároveň velmi praktické pro manažerské přehledy, ve kterých mohou vedoucí pracovníci sledovat výstupy ze svého oddělení či z celé firmy. Součástí výstupů mohou být grafy, tabulky, procentuální vyhodnocení a další. Výhodou je zejména přehlednost a snadný přístup k aktuálním datům/číslům bez potřeby složitého vyhledávání.

Zobrazené lobby v IFS Cloud jsou přizpůsobitelné, což znamená, že si můžete přizpůsobit zobrazení pro každou funkci a roli.  Modifikovatelnost zobrazení lobby umožňuje vytvoření velmi intuitivního celku, kde je navigace velmi snadná. Aby se usnadnila implementace IFS Cloud, byly vytvořeny různé přizpůsobené hotové balíčky, aby vyhovovaly různým odvětvím.

Příklady lobby obrazovek IFS Cloud

Inovace a moderní přístup

IFS se zaměřuje na moderní technologie, jako je umělá inteligence, strojové učení a rozšířená realita. Zabudování těchto schopností přímo do jádra produktu umožňuje využití nejnovějších a nejchytřejších technologií bez potřeby drahých a zdlouhavých pilotních projektů.

Příkladem může být inovativní funkce Remote Assistance pro vzdálenou pomoc obchodu se službami, která byla oceněna vítězstvím v soutěži Business Intelligence Group „Big Innovation Awards“. Funkce vzdálené podpory umožňuje technikům uživatelských společností IFS okamžité spojení s odborníky, kteří jim mohou pomoci vyřešit problémy, na které narazí při práci v terénu. 

V IFS se snaží neustále inovovat nová řešení, aby vyhovovala potřebám svých zákazníků, pomocí kterých mohou společnosti využívající systém IFS zlepšovat své operace a vytvářet úspory nákladů. 

Vzdálená podpora IFS Cloud

Oslovil vás IFS Cloud? Zajímalo by vás více informací? Neváhejte se na nás obrátit, jsme Gold Partner IFS a se systémem máme mnohaleté zkušenosti.

Mohlo by vás zajímat

Systém M-Files zajišťuje desetkrát jednodušší správu dokumentů pro účetní firmy DMS nové generace

Systém M-Files zajišťuje desetkrát jednodušší správu dokumentů pro účetní firmy

18. 9. 2023

Kdybychom měli sestavit seznam všech věcí, které jsou pro dodržování předpisů ve všech podnicích zásadní, úspěšná správa základních dokumentů by byla hned na prvním místě.…

Číst více
Jak vybrat správný ERP systém – 10 důležitých faktorů

Jak vybrat správný ERP systém – 10 důležitých faktorů

24. 1. 2022

Stojíte před velkým krokem pro celý podnik, který je zcela zásadní. Čeká vás náhrada zastaralého hlavního informačního systému novým produktem, a pokud možno tím nejlepším a nejvhodnějším…

Číst více
Digitalizace neznamená konec klasického tisku

Digitalizace neznamená konec klasického tisku

14. 2. 2022

„Trh s tiskovými řešeními je velký a pestrý a lidé tisknout chtějí i potřebují navzdory postupující digitalizaci,“ říká Michael Vojtek, který má ve společnosti CDC Data na starosti Středisko…

Číst více
4 jednoduché tipy, které vám ušetří přes 10 000 korun za elektřinu

4 jednoduché tipy, které vám ušetří přes 10 000 korun za elektřinu

7. 1. 2022

CDC Data a chytrá domácnost Loxone Naše společnost se zabývá technologiemi už přes 25 let a díky tomu zkrátka víme, co a jak má fungovat. Rozšiřujeme naše portfolio…

Číst více

Manuál - nový servisní systém Od 1. května přecházíme na nový servisní systém - pokyny a manuál jak tento systém ovládat naleznete zde.

ZJISTIT VÍCE