CDC Data součástí žebříku TOP 100 ICT společností v ČR pro rok 2021

TOP 100 ICT je prestižní žebříček vydávaný v rámci stejnojmenné publikace mapující trh informačních a komunikačních technologií v ČR od CIO Business World. Publikace pravidelně obsahuje velké množství užitečných informací z trhu ICT a v letošním roce vyšlo její již 25. vydání. Tento monitoring českého ICT sektoru je užitečný pro všechny zákazníky, můžou podle výsledků jednotlivých společností zhodnotit, zda si vybrali správného partnera pro svůj business, nebo teprve toho pravého zvolit.

Nás v CDC velmi těší, že jsme se stali součástí tohoto hodnocení a obsadili jsme cennou 68. příčku. Pole informačních technologií je ale hodně široké a v žebříčku se nachází i společnosti odlišného zaměření, se kterými není srovnání relevantní. Pokud bychom se chtěli porovnávat pouze s našimi přímými konkurenty, troufáme si na umístění v TOP 20.

Ankety je založena na sběru údajů z dotazníků, které o sobě firmy vyplnily. Účast v anketě je dobrovolná a bezplatná. Pro zařazení do hlavního žebříčku TOP 100 jsou povinným údajem tržby za poslední fiskální rok. Tento údaj je současně kritériem, podle něhož jsou firmy v žebříčku seřazené. Bez ohledu na tradiční název jsou již řadu let publikovány údaje i všech přihlášených účastnících, proto letos náš seznam největších ICD společností končí číslem 133.

Všechny články

S čím vám můžeme pomoci?

Dejte nám vědět, co máte na srdci. Obratem vám odpovíme a společně vyřešíme váš problém.