CDC Data

FUJITSU

  • Service Partner

Jsme autorizovaným servisním partnerem pro osobní počítače, notebooky, servery a datová úložiště značky Fujitsu a Fujitsu Siemens

 

  • Select Expert

Certifikací Select Expert prokazujeme naše zkušenosti s dodáváním široké řady produktů Fujitsu a máme také přístup k mnoha informacím, které Vám pomohou při výběru nejvhodnějších produktů z celého portfolia společnosti Fujitsu.

Jsme specialisté v široké škále produktů společnosti Fujitsu a vždy Vám vybereme řešení přesně na míru vašich potřeb. V rámci Select Expert umíme řešit tyto věci:

  1. Systémy pro pracoviště - získali jsme certifikaci společnosti Fujitsu Technology Solutions pro konzultace, konfigurace a instalace produktů a řešení pro pracoviště.
  2. Servery a úložiště - máme certifikaci pro konzultace, konfigurace a instalace produktů a řešení Fujitsu Technology Solutions Servery a úložiště.
  3. Řešení infrastruktury – je certifikace specialistů pro řešení Fujitsu Technology Solutions Virtualizační a automatizační technologie pro servery a klienty.
  4. Infrakstruktura úložišť – máme certifikaci pro dodávání pokročilých řešení Fujitsu Technology Solutions Infrastruktury úložišť.
  5. Mobilní řešení - certifikace společnosti Fujitsu Technology Solutions v oblasti mobilních produktů a řešení pro vertikální trhy.
  6. Pracovní stanice - máme certifikaci společnosti Fujitsu Technology Solutions v oblasti produktů a řešení pracovních stanic pro vertikální trhy.
  7. Virtualizace klientů - získali jsme certifikaci společnosti Fujitsu Technology Solutions v oblasti technologií virtualizace klientů.

KONICA MINOLTA

  • ELITE partner KONICA MINOLTA – jedná se o nejvyšší úroveň certifikace, partnerství poskytuje zákazníkovi jistotu vysoce odborných a kvalitních služeb v oblasti tiskové a kopírovací techniky. Partner s touto certifikací je schopen poskytovat servisní služby na celé portfolio produktů KONICA MINOLTA. V rámci certifikace jsme obdrželi rovněž status Optimized Print Services Consultant, která nám umožnuje provádět na vysoké úrovni analýzy tiskových služeb a tiskového prostředí u našich stávajících i potencionálních klientů.

MICROSOFT - Gold Partner

Partneři s kompetencí na úrovni Gold prokázali nejvyšší a nejvíce specializované schopnosti a odhodlání posílit vztahy se zákazníky v určité oblasti firemních řešení. Microsoft si tyto partnery cení za to, že nabízejí prvotřídní řešení pro zákazníky. Tito partneři procházejí přísným a auditovatelným procesem schvalování.

CITRIX Partner – Silver Solution Advisor

Tímto partnerem je vítězná společnost, která se tak připojuje ke globálním partnerům společnosti Citrix. Tito partneři rychle rostou ve svém podnikání, využívají veškeré inovace v dynamicky se rozvíjejícím prostoru virtuálního výpočetního trhu. Jako Solution Advisor, budete pracovat bok po boku se zákazníky na plánování, návrh, zavést a udržovat virtualizace Citrix, sítí a cloud řešení. Můžete využít širokou škálu marketingu, prodeje a technologické nástrojepro sestavení své technické a obchodní znalosti, získat větší podíl na trhu a překonat konkurenci.

 

VEEAM – Silver Partner

Program VeeamProPartner pomáhá s vytvářením nových příležitostí k rychlejšímu růstu společnosti a ke zvyšování zisku. V pozici Veeam partnera získá společnost exkluzivní přístup ke zdrojům, které jí pomohou k růstu v oblasti prodeje licencí i poskytování služeb, ukážou jí nové příležitosti, přispějí ke zvýšení zisku a umožní tak rychleji uzavírat obchody.

Komplexní program VeeamProPartner přináší společnosti nástroje, které potřebujete, aby se mohla pro své zákazníky stát důvěryhodným poradcem a získat dlouhodobý náskok před konkurencí v oblasti virtualizovaného prostředí VMware.

 

ESET – Silver Partner

Stříbrným partner dlouhodobě nabízí produkty společnosti ESET a je zveřejněný v seznamu partnerů. Na získání úrovně Silver je potřebné splnit stanovené obratové kritérium a také účast na technickém školení vyhlašované v pravidelných termínech. ESET Silver Partner je v rámci SMB Segmentu oprávněný distribuovat licence ESET nejvíce na 99 počítačů nebo poštovních schránek a může taktéž čerpat výhody nabízené ESET Marketing Programem.

 

VMWARE – Enterprise Partner

Tito partneři prokázali odborné znalosti v oblasti pomoci zákazníkům s jejich řešením virtualizace infrastruktury založené na technologii VMware a prošli školením o prodeji a technické realizace.

CENTREON – Silver partner

Partneři společnosti Centreon sdílí stejné hodnoty: vášeň pro dokonalost a zákaznický servis. Společně tvoříme dynamický a prosperující ekosystém, který poskytuje přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Partnerské program nabízí řadu služeb, řešení a zdroje navíc, které pomáhají partnerům, aby jejich nabídky byly lepší než konkurenční a uspokojily tak lépe potřeby svých zákazníků v co největším rozsahu!