CDC Data

StVeeamON Forum 2015
Publikoval(a) diana.dedikova dne 02. 12. 2015Dne 18.11.2015 se CDC Data jako obchodní partner společnosti Veeam Software, zúčastnila konference VeeamON Forum Prague 2015 pořádané v paláci Žofín v Praze.

Tato akce, na které bylo vidět více jak 500 nejvýznamnějších zákazníků a partnerů Veeam, prohloubila už tak velice vstřícné obchodní vztahy a CDC jako Silver partner podpořilo tuto akci i jako sponzor z řad partnerů.


StFujitsu Forum 2015
Publikoval(a) diana.dedikova dne 02. 12. 2015

Jako přední partneři společnosti Fujitsu jsme se v listopadu zúčastnili největší IT konference v Evropě. Konference se zúčastnilo více než 12.000 návštěvníků z 80 zemí světa. Celá konference se odehrávala v Mnichově na ploše 3.500 m2. Ve dvou dnech proběhlo 100 přednášek a prezentací IT expertů.

 


StCDC Data přichází s chytrým zálohováním firemních dat
Publikoval(a) diana.dedikova dne 29. 04. 2015

Zálohování dat je činnost, kterou bychom rozhodně neměli podceňovat. Každý z nás má svůj osvědčený způsob, jak svá data ochránit před zničením.
Jak ale ochránit data své firmy? Citlivé údaje klientů nebo dodavatelů jsou pro firmu většinou to nejcennější, co má. Pojišťovny vám v případě jejich ztráty v důsledku živelných pohrom nebo havárie jejich cenu nijak nenahradí.
Jak si ale snadno pojistit jejich nezničitelnost a zároveň i bezpečnost? My v CDC Data svým klientům vždy radíme jednoduchý postup:

 

Při zálohování se řiďte pravidlem „3, 2, 1“:
Zálohujte data vždy třikrát, na dvě různá úložiště, z nichž jedno je mimo vaši firmu.

 

Veeam Cloud Connect je spolehlivým nástrojem při zálohování a rychlé obnově citlivých dat. Zálohovaná data jsou přenášena pomocí zabezpečeného šifrovaného připojení do cloudového úložiště – CDC Cloudu. Díky komplexnímu šifrování se můžete spolehnout na jejich bezpečí.

 

Vaše data budou umístěna v Česku, stejně jako naše technická podpora. Vašim dotazům a požadavkům tedy snadno porozumíme a jsme připraveni na ně rychle reagovat.
Díky 19 rokům našich zkušeností na poli IT se můžete spolehnout, že vaše firemní data budou v dobrých rukou.

 

Zálohujte chytře - Veaam Cloud Connect je řešením i pro vaši firmu!


ÚtS námi budete zálohovat chytře!
Publikoval(a) diana.dedikova dne 21. 04. 2015

UŽ od příští týden se nám rozběhne kampaň zaměřená na zálohování. Více info naleznete na http://www.zalohujemechytre.cz/. Máme pro Vás nachystané i krásné nové video https://www.youtube.com/watch?v=DqsIYc_EIN4.

PoNové video na outsorcing
Publikoval(a) diana.dedikova dne 01. 09. 2014

Podívejte se jak vidíme outsorcing my. Nové video na našich stránkách.
http://www.cdc.cz/co-umime/outsourcing-ict


O společnosti

Hlavním předmětem činnosti CDC je prodej a servis IT zařízení a služby spojené s projekcí, provozem a realizací IT infrastruktury. Společnost poskytuje zákazníkům řešení, která přesně vyhovují jeho požadavkům a specifikům daného prostředí.

Více o nás

Napište nám

Odeslat zprávu