CDC Data

Servisní pokrytí hardwaru od společnosti Fujitsu poskytujeme v rozsahu záručních i pozáručních oprav. Svoje požadavky nám můžete nahlásit telefonicky na čísle 538 700 555, emailem na adresu dispecink@cdc.cz, nebo na webovém portále portal.cdc.cz

Nabídka servisního zajištění:

Servisní pokrytí na odstranění vad hardwaru formou opravy nebo výměny. Služba je poskytována u zákazníka nebo v jiném místě. K dispozici je několik variant servisního pokrytí, které zahrnují různé doby poskytování služby a doby pro odezvu a obnovení.

  • Doba poskytování služby: 5 dní v týdnu / 9 hodin až 7 dní v týdnu / 24 hodin
  • Příjezd k zákazníkovi: druhý pracovní den až 4 hodiny
  • Doba pro obnovení: následující pracovní den až 8 hodin

Produkty Fujitsu

Servery Primergy

Omezené rozpočty nutí oddělení IT ke zvyšování flexibility. To se netýká pouze hardwaru. Základem jsou řešení. Nejlepší odpovědí na výzvu „více výkonu a možností za méně peněz“ jsou servery PRIMERGY, které jsou založeny na standardizovaných architekturách. Servery PRIMERGY se mnohonásobně vyplatí, protože pomáhají firmám zvyšovat provozní efektivitu.

Více informací

Servery SPARC

Servery SPARC jsou osvědčené počítače platformy UNIX vybavené nejnovější, vysoce výkonnou procesorovou architekturou (servery SPARC Entry architekturou SPARC T3 a servery SPARC střední a nejvyšší třídy architekturami SPARC64 VI™ až SPARC64 VII+™) a operačním systémem Oracle Solaris 11, který je celosvětově nejpopulárnějším operačním systémem UNIX.

Více informací

Servery PRIMEQUEST

Servery Fujitsu PRIMEQUEST (PQ1800E/PQ1800E2) jsou vysoce výkonné servery pro klíčové firemní aplikace, které jsou založené na platformě x86. Tyto servery umožňují zákazníkům využít ekonomické výhody a flexibilitu průmyslových standardů platforem Linux a Windows a zároveň dosahují parametrů požadovaných pro nepřetržitý provoz datových center.

Více informací

Systémy diskových úložišť dat

Moderní úložiště dat pro klíčová data tvoří páteř každého podniku. Řešení online úložišť od společnosti Fujitsu chrání před ztrátou těchto dat a zajišťují jejich ekonomicky výhodné ukládání.

Více informací

Systémy páskových úložišť dat

Páskové systémy dodávané společností Fujitsu patří k nejvýkonnějším produktům na trhu. Nabízejí nejvyšší výkon a spolehlivost.

Více informací

Řešení ochrany dat

Zařízení pro ochranu dat ETERNUS CS nabízejí špičkovou ochranu dat pro dynamické infrastruktury. ETERNUS CS minimalizuje časy zálohování a splňuje všechny požadavky na čas obnovení v jakémkoli podnikovém prostředí.

Více informací

Řešení ukládání dat pro malé a střední podniky

ETERNUS DX a ETERNUS LT představují inovativní a spolehlivá řešení ukládání dat přizpůsobená specifickým potřebám malých a středně velkých firem.

Více informací

Mobilní zařízení

Potřebujete-li spolehlivé mobilní zařízení, je tu pro vás rozsáhlé portfolio notebooků Fujitsu LIFEBOOK, které nabízí širokou škálu individuálních řešení na základní i vyšší úrovni. Rozsáhlé možnosti konfigurace zajišťují jejich dokonalou flexibilitu a pohodlí a inovativní úsporné technologie snižují jejich vliv na životní prostředí.

Více informací

Tencí klienti

Potřebujete-li optimalizované počítačové prostředí založené na serverech nebo virtualizaci desktopu, zvolte přizpůsobitelné tenké klienty Fujitsu FUTRO. Všechna zařízení v této řadě jsou navržena tak, aby nabízela výkon, zabezpečení, snadnou správu a efektivitu nákladů. Ve srovnání se standardními počítači také umožňují snížení nákladů na vlastnictví v dlouhodobém životním cyklu až o 80 %.

Více informací

Stolní počítače

Rodina počítačů Fujitsu ESPRIMO zahrnuje komplexní řadu vysoce rozšiřitelných počítačů, které umožňují spolehlivý provoz vašich kancelářských aplikací. Vynikající výrobní kvalita zaručuje spolehlivost a systémy s patentovaným režimem 0 wattů snižují náklady na elektrickou energii až o 70 %.

Více informací

Pracovní stanice

Pracovní stanice CELSIUS od společnosti Fujitsu se vyznačují důmyslnou kombinací špičkového procesoru a grafického výkonu, což umožňuje zvýšit efektivitu práce s aplikacemi. Tyto vysoce kvalitní modulární produkty, které se dodávají v různých provedeních, lze konfigurovat tak, aby přesně splňovaly požadavky vaší organizace.

Více informací

Monitory

Z komplexního a spolehlivého portfolia monitorů Fujitsu si můžete vybrat tu správnou obrazovku pro každé prostředí. Oceňovaný design a špičková ergonomie zajišťují pohodlnou práci. Špičkový výkon ve spojení s jedinečnou energetickou účinností a možnostmi použití a připojení přinášejí bezkonkurenční hodnotu.

Více informací

Periferní zařízení

Efektivní práce vyžaduje bezchybnou interakci uživatelů s vašimi systémy IT. Společnost Fujitsu dodává komplexní škálu užitečného intuitivního příslušenství. V nabídce naleznete vstupní zařízení, úložiště dat, řešení připojení, transportní brašny, řešení biometrického zabezpečení a multimediální řešení.

Více informací

Napište nám

Odeslat zprávu

O společnosti

Hlavním předmětem činnosti CDC je prodej a servis IT zařízení a služby spojené s projekcí, provozem a realizací IT infrastruktury. Společnost poskytuje zákazníkům řešení, která přesně vyhovují jeho požadavkům a specifikům daného prostředí.

Více o nás

Co je u nás nového?

Společně se společností Fujitsu jsme se zúčastnili Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Fujitsu je technologickým partnerem této akce. více

Zpravodaj města Mikulov

Dnes o nás vyšel článek v Mikulovském zpravodaji.     více

Všechny novinky