CDC Data

Prostřednictvím virtualizace umíme sloučt více serverem poskytovaných služeb na menší počet fyzického hardware (tzv. konsolidace serverů). Dosahujeme tak plného využití hardwarového výkonu infrastruktury společnosti. Clustering nám zase umožní, aby jednotlivé servery pracovaly navenek jako jeden jediný systém. Dostupnost služby je tak zaručena i při výpadku některého ze serverů v clusteru. Pokud celkové zatížení stávajícího clusteru přesáhne jeho výkonostní meze, lze k němu postupně přidávat další zažízení. Virtualizace vám tedy zaručí, že nebudete plýtvat výkonem, ušetříte na přímých i provozních nákladech, vaše řešení bude maximálně robustní a zároveň snadno rozšiřitelné.

Výhody virtualizace serverů

Nižší náklady na správu ICT

Veškerá správa se přesune na jedno jediné místo. Díky dobře definovaným politikám pro aplikace i uživatele snížíme počet nutných zásahů i jejich náročnost. A vy ušetříte.

Výkon a škálovatelnost

Špičkový výkon a škálovatelnost reálných podnikových aplikací budou přesně takové, jaké by měly. Virtualizace nám umožní vše změřit a realizovat nezávisle na hardware.

Zlepšení operační flexibility

Potřebujete vašim zákazníkům či uživatelům nabídnout nové funkce a aplikace? Ve virtuální infrastruktuře nebudou zásahy dramatické.

Enterprise funkcionalita

Podnikové funkce pro správu virtualizace, včetně live migrace, vysoké dostupnosti, vyrovnávání zátěže, úspory energie aj.

Naše virtualizační řešení

  1. Provedeme kapacitní plánování a studii proveditelnosti.
  2. Navrhneme kompletní infrastruktury pro virtualizaci.
  3. Implementujeme virtualizační řešení s důrazem na přenositelnost a snadnou údržbu.
  4. Migrujeme fyzické servery do virtuálního prostředí.
  5. Provádíme trvalou podporu po celou dobu životnosti projektu.

Co je u nás nového?

Společně se společností Fujitsu jsme se zúčastnili Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Fujitsu je technologickým partnerem této akce. více

Zpravodaj města Mikulov

Dnes o nás vyšel článek v Mikulovském zpravodaji.     více

Všechny novinky