CDC Data

Představte si, že veškeré softwarové vybavení uživatelského desktopu přenesete na serverovou platformu. Uživatelé se ke svému desktopu dostávají pomocí síťové infrastruktury a "jejich počítač" s nimi migruje, ať už se posadí k libovolnému zařízení. Vaši správci dostanou do rukou ještě mocnější nástroje, protože VDI přenáší klíčové výhody virtualizace na úroveň uživatelského desktopu. Odpadnou vám tak starosti o bezpečnost i zálohování, obnova stanic se stane dílem několika kliknutí, ušetříte na datových úložištích a nákladech na správu. Starosti spojené s velkým množstvím uživatelských desktopů nebyly nikdy menší.

Snadná správa

Nástroje pro správu VDI budou udržovat tzv. master image vašich desktopů a běžné úkony jako reinstalace, instalace záplat nebo nových aplikací se stanou hračkou.

Bezpečnost a zálohy

Data vašich zaměstnanců už nebudou uložena v lokálních stanicích, ale pečlivě šifrována a uložena v datovém storage. Díky tomu odpadnou i starosti se zálohováním.

Úspora místa

Pokročilé technologie linkování obrazů desktopů vám zajistí opravdu efektivní využití datových storage. Ani byte navíc, než je nutné.

Ultrarychlá obnova

Centralizovaný management vám umožní nasadit desítky i stovky desktopů výměnou za pár kliknutí. Už žádné instalace a servisování.

Napište nám

Odeslat zprávu