CDC Data

SafeQ přináší komplexní správu nad všemi operacemi prováděnými na multifunkčních zařízeních. Cílem je získat vysoké zabezpečení všech dokumentů, dosáhnout úspor nákladů společnosti i šetrnosti k životnímu prostředí a především zvýšit pohodlí uživatelů.

Podívejte se, co SafeQ umí!

Možnosti SafeQ

  • Účtování a monitoring - Přesné sledování nákladů tiskových výstupů včetně kopírování. Částečně lze sledovat náklady i na lokálních tiskárnách, které nejsou součástí sítě.
  • Vyhodnocování nákladů - Průběžné vyhodnocení reprografických nákladů podle jednotlivců, skupin a projektů.
  • Zabezpečení tisku - Přístup k zabezpečeným tiskovým výstupům jen po autorizaci na terminálu tiskárny.
  • Řízení přístupu - Lze nastavit různá kritéria, které zakážou či omezí některé tiskové úlohy.
  • Uživatelský komfort - snadný tisk již vytisknutých úloh, tisk na nejbližší zvolené tiskárně - funkce Follow me.

Výhody SafeQ

  • Úspora nákladů na tisk - SafeQ umožňí kontrolu skutečných objemů tisku na všech síťových tiskárnách. Nabízí nastavení přístupových práv ke konkrétním tiskárnám.
  • Zabezpečený tisk - SafeQ umožňuje zamezit neoprávněný přístup k vytištěným dokumentům, neboť tisk spustí až v okamžiku autorizace uživatelem na tiskovém centru
  • Přehled vytížení tiskových zařízení - Díky statistickým výstupům ze systému SafeQ lze účinně korigovat vytížení každé tiskárny či kopírky.
  • Centrální sledování nákladů – sbírá data o tisku napříč celou sítí LAN i WAN
  • Funkce Follow-me - stačí odeslat tiskovou úlohu na server, ale může si ji po autorizaci vyzvednou u kterékoli tiskárny spravované systémem SafeQ.

Šetřete náklady, čas i životní prostředí!

Tisk, kopírování a scanování nyní bude mít vaše společnost zcela pod kontrolou. Y Soft SafeQ umožňuje administrátorovi stanovit v rámci společnosti pevná pravidla a zaměstnancům přiřadit role. Uživatel tak bude mít předem stanoveno kolik, v jakém formátu, v jaké barvě a zda jednostranně či oboustranně může tisknout. Odpovědný přístup uživatelů vede k rapidnímu snížení tiskových operací a zamezí plýtvání zdrojů.

Zjednodušte a zvyšte komfort práce s tiskárnami!

S tiskovým řešením YSoft SafeQ budou uživatelé tisknout i skenovat rychle a jednoduše, což jim ušetří spoustu času, který mohou věnovat užitečnějším úkonům. Revoluční funkcionality jako Mobilní tisk, Job roaming nebo Private cloud vám nyní přináší absolutní nezávislost – tisknout můžete z letiště, restaurace nebo postele. Tiskovou úlohu si můžete na cestách vyzvednout na jakékoli pobočce díky sdílení v rámci celé sítě. Správa neomezeného počtu lokalit probíhá z jediného místa a automaticky se stahuje do poboček. Scanování nikdy nebylo jednodušší, nyní stačí stisk jediného tlačítka a dokument vám přistane v emailu nebo určené složce. YSoft SafeQ pro zvýšení uživatelského komfortu a pracovní produktivity vyřeší lehce spoustu komplikací za vás.

Chraňte data a přístup k multifunkčním zařízením!

Efektivní ochrana citlivých dat a kontrola přítupu uživatelů k multifunkčním zařízením je jednou z priorit tiskového řešení YSoft SafeQ. Uživatel je při operacích s tiskárnami vždy identifikován, ať pomocí karty, hesla nebo PINu, a systém zkotroluje jeho přístup a práva. Tiskové úlohy si uživatel může vyzvednout na libovolné tiskárně, protože jsou díky YSoft SafeQ k dispozici kdekoli. Tiskové řešení dokáže také přesně účtovat a reportovat všechny úlohy provedené na tiskárně podle potřeb uživatelů. Pro subjekty působící v oblasti školství nabízí tiskové řešení možnost jednorázových zpoplatnění a nabíjení karet.

Učíme vaše tiskárny myslet!

YSoft SafeQ je osvědčené tiskové řešení dostupné po celém světě prostřednictvím sítě partnerů. V současnosti jeho výhody oceňuje více než 6 000 organizací v 72 zemích světa.

SafeQ - workflow

SafeQ workflow

Napište nám

Odeslat zprávu