CDC Data

Outsourcingem se obvykle rozumí převzetí správy ICT (informačních a komunikačních technologií) zákazníka třetí stranou, tedy námi. Takové řešení má pro zákazníka řadu výhod. Tou první je neoddiskutovatelně opravdu funkční ICT. Naši specialisté pečlivě monitorují funkce vašich systémů a dokážou tak zaručit, že se vše nezhroutí jako domeček z karet, když ho zrovna nejvíc potřebujete. Dále vám odpadne celá řada zbytečných starostí. A v neposlední řadě za správu ICT ušetříte: profesionalita, zastupitelnost a specializace na tento typ činnosti nám totiž umožňuje spravovat vaše ICT levněji, než to dovede váš vlastní tým techniků.

Jak vidíme outsourcing v CDC Data

Proč je outsourcing opravdu výhodný?

Přestože je outsourcing ICT stále populárnější cestou, jak přenechat starosti s technikou odborníkům, myslí si celá řada manažerů, že se jedná o možnost finančně nákladnou. A opravdu se to tak může zdát, pokud do svých kalkulací zahrnou jen náklady na několik IT techniků. Aby byl rozpočet na ICT opravdu kompletní, je potřeba do něj přidat i následující položky:

  • náklady na výběr nových technologií
  • náklady na konzultační služby pro vývoj informačního systému
  • náklady na testování nových technologií před implementací
  • organizační náklady pro IT techniky včetně nákladů na jejich pracoviště
  • náklady na školení
  • náklady na řešení krizových situací při výpadku

O společnosti

Hlavním předmětem činnosti CDC je prodej a servis IT zařízení a služby spojené s projekcí, provozem a realizací IT infrastruktury. Společnost poskytuje zákazníkům řešení, která přesně vyhovují jeho požadavkům a specifikům daného prostředí.

Více o nás

Napište nám

Odeslat zprávu