CDC Data

Informační systémy, které se skrývají pod zkratkami jako ERP, CRM, HR nebo MIS máme a používáme v podstatě všichni. Ať už mluvíme malých, středních, velkých firmách nebo korporacích, všichni se s nimi setkali a všichni je znají. Proč tedy při většině implementací dochází k časovým skluzům a růstu nákladů? Proč všichni máme data, ale nemáme informace, které potřebujeme? Proč informační systém po spuštění stagnuje a jediné provedené změny jsou každoroční aktualizace z důvodu změny legislativy?

Když už se do rozvoje IS pustíte, délka realizace je zpravidla násobně delší než plánovaná a reálný výsledek se jen podobá původním požadavkům. V CDC Data se snažíme na implementaci IS dívat jinak: zkrátka věříme, že víte, jaké informace jsou pro váš business důležité a kdy je potřebujete. Na nás je, abychom navrhli vše ostatní. Nabízíme vám zkušenosti a silné zázemí při implementaci a provozu informačního systému IFS Applications. Jde se o moderní švédský informační systém, který dnes využívá přes 2000 zákazníků v 50 zemích světa.

  • Hlavní výhody IFS Applications:
  • Zjednodušení a zvýšení efektivity logistiky a servisních procesů
  • Zlepšení služeb pro zákazníky
  • Zjednodušení plánování zdrojů
  • Zcela integrovaný systém s uživatelsky příjemným rozhraním
  • Rychlá a hladká implementace systému

Pod pokličkou

IFS Applications Schema

Jediný integrovaný produkt

IFS Aplikace jsou jediným, integrovaným produktem, který podporuje správu 4 hlavních procesů: Služby a majetek, Výroba, Projekt a Dodavatelský řetězec. V kombinaci s našimi zevrubnými znalostmi průmyslu a horizontálními řešeními, jako například finance, HR, CRM apod., vám nabízíme úplné řešení ERP, které vyhoví veškerým vašim podnikovým požadavkům.

SOA založená na komponentách

IFS Aplikace jsou vybudovány podle stejných principů, jaké používají úspěšní výrobci - vytvoření a sestavení komponent. Díky naší architektuře komponent zaměřené na služby si můžete vybrat pouze ty podnikatelské komponenty, které potřebujete. A postupně přidávat další – váš systém je připraven růst zároveň s vaším podnikáním.

Opravdu efektivní UI

IFS Aplikace nabízejí atraktivní, intuitivní a efektivní uživatelské prostředí, ve kterém snadno naleznete to, co potřebujete pro splnění svého úkolu. Takže můžete strávit méně času správou vašeho softwaru a více času správou vašeho podniku.

IS, který roste s vámi

Díky IFS Aplikacím zůstanete agilní, připraveni na změnu a vývoj, aniž byste narušili zavedené řešení. Naše strategie tvorby pro měnící se prostředí zahrnuje řadu těch nejlepších postupů, včetně závazků vůči standardním technologiím a dobře známým produktům.

O společnosti

Hlavním předmětem činnosti CDC je prodej a servis IT zařízení a služby spojené s projekcí, provozem a realizací IT infrastruktury. Společnost poskytuje zákazníkům řešení, která přesně vyhovují jeho požadavkům a specifikům daného prostředí.

Více o nás

Napište nám

Odeslat zprávu