CDC Data

Outsourcing ICT

Outsourcingem se obvykle rozumí převzetí správy ICT (informačních a komunikačních technologií) zákazníka třetí stranou, tedy námi. Naši specialisté pečlivě monitorují funkce vašich systémů a dokážou tak zaručit, že se vše nezhroutí jako domeček z karet, když ho zrovna nejvíc potřebujete.

Více o outsourcingu

Virtualizace

Jako virtualizace se v prostředí počítačů označují postupy a techniky, které umožňují k dostupným zdrojům přistupovat jiným způsobem, než jakým fyzicky existují. Zjednodušeně řečeno to znamená, že pro zřízení nových funkcí už dnes nemusíte nutně pořizovat nový hardware.

Více o virtualizaci

Slaboproudé systémy

Ať už se jedná o strukturované kabeláže, elektronické zabezpečovací systémy, kamerové CCTV systémy, přístupová a docházková řešení nebo elektronickou požární signalizaci, jsme tím pravým partnerem, který vás provede světem saloboproudu.

Více o slaboproudých systémech

Výpočetní technika a servis Fujistsu

CDC Data patří mezi tradiční partnery společnosti Fujitsu - naše vzájemná spolupráce sahá až do roku 1998 k tehdejší mateřské společnosti Siemens AG. Nyní máme díky kvalitnímu týmu stabilních zaměstnanců prodejní autorizaci nejvyšší úrovně Select Expert a díky propracovanému systému servisních služeb jsme také Autorizovaný servisní partner pro servery PRIMERGY, datové úložiště, všechny osobní počítače, notebooky a příslušenství.

Více o produktech Fujitsu

Monitoring

CDC Monitoring nabízí zkvalitnění správy Vašeho IT pomocí dohledu nad stavem Vašich prostředků. Snažíme se predikovat možné výpadky systémů, včasným zásahem předcházíme nepříjemným následkům a určujeme příčiny selhání.

Více o monitoringu IT prostředků

Storage

Našim zákazníkům širokou škálu řešení pro uložení dat a usnadnění managementu diskových prostor.

Zjistěte více o našem řešení pro datová úložiště.

Tisková řešení

Snažíme se najít optimální řešení, které vám umožní snížit náklady na tisk a kopírování. Nejsme orientovaní na jednoho výrobce či dodavatele hardwaru, snažíme se o individuální přístup ke každému z vás. Chceme být partnerem, na kterého se můžete spolehnout ve všech směrech.

K dnešnímu dni poskytujeme služby stovkám spokojených zákazníků na našem trhu. Zjistěte více o našich tiskových řešeních.

Informační systémy

V CDC Data se snažíme na implementaci IS dívat jinak: zkrátka věříme, že víte, jaké informace jsou pro váš business důležité a kdy je potřebujete. Na nás je, abychom navrhli vše ostatní.

Více o informačních systémech

Síťová infrastruktura

Moderní síťová infrastruktura neplní pouze funkci propojovací sítě jednotlivých pracovních stanic, ale musí umožňovat flexibilní využití, které se přizpůsobí
jakýmkoli cílům Vašeho businessu.

Více o výstavbě sítí

Důvěryhodný archiv

Naše řešení svým pojetím ojedinělé na českém trhu a garantuje splnění všech podmínek dle zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě. Jednoduché uložení a vyhledávání dat na důvěryhodném úložišti.

Více o důvěryhodném archivu